O mnie - Patryk Koszela Fotograf ślubny Konin

O mnie

Kilka słów o mnie i o mojej fotografii...

Witam! Mam na imię Patryk, na co dzień jestem mężem Amelki, ojcem Lilianki i inżynierem elektrykiem. Przygodę z fotografią zacząłem już w czasie uczęszczania do liceum. Na początku była to zwykła zajawka, która przerodziła się w prawdziwą pasję. Na naukę tej sztuki poświęciłem mnóstwo czasu, przeczytałem dziesiątki książek, obejrzałem połowę „jutuba”, nie wspomne o godzinach spędzonych na praktykowaniu fotografowania i postprodukcji zdjęć. Mieszkam w Koninie, prawie w samym centrum Polski i dzięki temu nie jest dla mnie problemem dojechać praktycznie w każdy rejon naszego kraju. Poniżej możecie przeczytać w kilku słowach o każdym rodzaju fotografii, którymi się zajmuję, oraz wyjaśnienie dlaczego uwielbiam to robić.


Fotografia Ślubna

Fotografia ślubna

Fotografując staram się uchwycić prawdziwe emocje – to co sprawi, że przeglądając album po wielu latach, będziecie mogli poczuć jeszcze raz atmosferę z dnia Waszego ślubu. Za każdym razem, wszystkie te chwile, wywołujące uśmiech, łzy, czy wzruszenie, przeżywam razem z parą młodą, dzięki czemu jestem w stanie uwiecznić historię z tego wydarzenia z perspektywy nie tylko obserwatora, ale i uczestnika, dzięki czemu będziecie wracać do moich zdjęć wielokrotnie.

Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna

Jak już wspominałem, sam jestem mężem i ojcem, dzięki czemu wiem jak ważne są chwile spędzone z rodziną i wspomnienia, które tworzymy gdy jesteśmy razem. Wracają do zdjęć, choćby zaledwie sprzed kilku tygodni, jestem w stanie zauważyć jak wiele momentów i detali umyka naszej percepcji, a fotografia pozwala je wychwycić.

Na sesjach rodzinnych nie „układam” swoich modeli, nie każe nikomu pozować, bo sam wiem jak można tego nie lubić. Chcę być tylko świadkiem, który „złapie” uczucia między Wami i radosne chwile spędzone razem.

Fotografia Portretowa

To jest mój konik 😉 Dzięki tej dziedzinie fotografii nauczyłem się chyba najwięcej. Praktykując jako fotograf portretowy poznałem całą game narzędzi pracy fotografa: sprzęt fotograficzny, lampy błyskowe, oprogramowanie do obróbki. Nauczyłem się pracy z kolorem, czy retuszu zdjęć. Choć nadal uważam, że nie jestem w 100% doskonały w tym co robię, to właśnie głód wiedzy i umiejętności powoduje, że z sesji na sesję moje zdjęcia są coraz lepsze.

Jestem zdania, że każdemu da się zrobić piękne zdjęcia, a jeśli mi nie wierzysz, to pozwól mi się przekonać. Zerknij na mojego bloga, tam znajdziesz moje najnowsze prace.